Moodin Ideas

Vernostný program

 

Našich verných zákazníkov si vážime.


Preto každého zákazníka za jeho nákup u nás odmeníme vernostnými bodmi. Získané vernostné body môže okamžite použiť už pri ďalšom nákupe.

 

Chcem získavať vernostné body, ako postupovať?

Vernostné body sú po zrealizovanom nákupe automaticky pripočítané každému registrovanému/prihlásenému zákazníkovi. Už pri prvom nákupe, počas ktorého zvolíte možnosť vytvoriť Nový účet, budú k tomuto účtu pripočítané vernostné body.

Nový účet, na ktorý budete realizovať nákupy a zbierať body, môžete založiť aj bez nákupu - Registrácia účtu.

 

Už mám zaregistrovaný účet, čo ďalej?

Ak máte aktívny užívateľský účet, pre získanie bodov musíte byť k tomuto účtu prihlásený. Následne za každý úspešný nákup pod týmto účtom získate vernostné body. Stav Vašich vernostných bodov, ako aj stav a históriu objednávok, nájdete v správe svojho účtu.

 

Aká je hodnota mojich vernostných bodov?

Každý vernostný bod má hodnotu 0.01 EUR. Takže použitím 100 vernostných bodov z predchádzajúcich nákupov získate okamžitú zľavu 1 EUR.

Za každé 1 EUR nákupu u nás získavate 3 vernostné body. Takže za 10 EUR nákup u nás získate 30 vernostných bodov.

 

Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem