Moodin Ideas

Cenový rozsah

Termo fľaše PURA

Pura TERMO fľaša so športovým uzáverom 475ml

28,90 EUR

Pura TERMO fľaša so športovým uzáverom 650ml

29,90 EUR

Pura TERMO fľaša so športovým uzáverom 260ml

25,90 EUR

Pura TERMO fľaša so slamkou 260ml

25,90 EUR

Pura TERMO fľaša s náustkom 260ml

25,90 EUR

Pura dojčenská TERMO fľaša s cumlíkom 260ml

25,90 EUR

Silikónový chránič na fľašu Pura

4,50 EUR

Pura silikónový športový uzáver so slamkou modrý

5,99 EUR

Pura silikónový športový uzáver so slamkou - ružový

5,99 EUR

Pura silikónové vrchnáky na fľaše Pura 2ks

5,99 EUR

Pura silikónové tesniace disky 3ks kompatibilné so všetkými fľašami Pura

5,99 EUR

Pura Big Mouth silikónový športový uzáver

5,99 EUR

Pura silikónová slamka kompatibilná so všetkými fľašami Pura

5,99 EUR

Pura silikónové náustky 2ks kompatibilné so všetkými fľašami Pura

5,99 EUR

Pura Natural Vent antikolikové cumlíky 2ks

5,99 EUR

PURA nerezové fľaše boli vytvorené s jednoduchou víziou – odlíšiť sa tým, že budú vyrábané zodpovedne k prírode a to bez akýchkoľvek toxínov a budú to odolné a cenovo dostupné alternatívy k fľaškám a nádobám na príkrmy.

Výrobky PURA pre dojčatá, batoľatá a dospelých sú nie len najbezpečnejšie na svete, ale získali aj celý rad svetových ocenení, viac ako 35. Dnes, v tejto dobe jednoducho neexistuje žiadny dôvod na to, aby sme seba alebo svoje malé deti vystavovali  hrozbe plastov s obsahom toxínov alebo prispievali k masívnemu problému s odpadom, ktorý je tvorený z veľkej časti práve plastovými výrobkami.

Čím sa PURA líši od ostatných neplastových alternatív?

  • PURA fľaše sú vyrobené z bezchybnej antibakteriálnej leštenej nehrdzavejúcej ocele, známej ako 304 potravinárska oceľ.
  • PURA fľaše nemajú žiadny chemický vnútorný náter ani ochrannú fóliu (zväčša epoxidovú) ako ich veľké množstvo lacných napodobenín, ktorá naozaj nie je o nič lepšia ako plastové fľaše!
  • PURA je najbezpečnejšia fľaša na svete – netoxická a naozaj 100% bez BPA! Všetky fľaše, komponenty a príslušenstvo sú nezávisle testované vedúcim globálnym skúšobným laboratóriom a certifikované, že nemajú žiadne detekovateľné množstvá bisfenolu a (BPA), olova, ftalátov alebo nitrózamínov.  Všetky výrobky Pura spĺňajú alebo prekračujú všetky príslušné požiadavky FDA. Pretože bezpečnosť je prvoradým záujmom, spĺňajú alebo prevyšujú aj prísnejšie smernice Komisie pre bezpečnosť spotrebiteľských výrobkov (CPSC) a smernicu Európskej komisie 2002/72 / ES.
  • One Life… One Bottle™ - Jeden život...Jedna fľaša! Jednoduchou výmenou silikónových uzáverov sa fľaša mení z dojčenskej fľaše na fľašu s náustkom, slamkou alebo športovým uzáverom či na pohárik na pokrmy. Takto fľašu môžete používať roky, čo šetrí nie len vašu peňaženku ale aj našu prírodu!
  • Nerezové uzávery sú súčasťou všetkých fliaš, čo znamená, že váš nápoj nikdy nepríde do kontaktu s ničím iným ako je nerezová oceľ.
  • Aby PURA fľaše boli skutočne 100% bez plastov, tak aj závit je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čo je na našom aj svetovom trhu absolútny unikát.
  • Nerezová oceľ je oveľa odolnejšia ako plastové, sklenené alebo hliníkové fľaše. Oceľové fľaše sa nerozbijú ako sklo a plast a sú omnoho odolnejšie voči prepichnutiu ako hliník. O našich fľašiach sme si tak istí, že na všetky nerezové komponenty poskytujeme  zárukou na celý život (nie na mechanické poškodenie).
  • 100% recyklovateľná
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem