Moodin Ideas

Cenový rozsah

Sklenené fľaše RETAP

Retap 03 sklenená Eco fľaša, 0,3l

10,50 EUR

Retap 05 sklenená Eco fľaša, 0,5l

11,50 EUR

Retap 08 sklenená Eco fľaša, 0,8l

12,50 EUR

Retap Sleeve pletený návlek na sklenenú fľašu

8,00 EUR

Poslaním fľaše Retap je zmeniť spôsob, akým pijeme vodu a predovšetkým znížiť spotrebu plastových fliaš, ktorých enormné množstvo už nie je biologicky odbúrateľné. Preto prišiel dánsky výrobca Retap s myšlienkou vytvoriť praktickú a ekologickú sklenenú fľašu na čistú vodu z vodovodného kohútika, ktorou si môžete fľašu opakovane plniť a nosiť všade so sebou. Vďaka borosilikátovému sklu sú fľaše Retap vysoko odolné voči rozbitiu, sú ľahké na nosenie a najmä zdravé pre človeka, keďže neuvoľnujú do vody škodlivé látky tak, ako je to pri PET fľašiach. Škandinávsky dizajn fľaše je naviac veľmi štýlový a také bude aj dodržiavanie pitného režimu, ak sa Retap fľaša zo skla stane Vašim spoločníkom.
Fľaše majú obsah 300ml, 500ml a 800ml. Môžete si tak vybrať vhodný rozmer fľaše pre každú príležitosť, či už ju vezmete so sebou do kabelky, na cestu autom, do práce alebo do školy. 
Farebné uzávery skvele vyladia Váš outfit, s ktorým zaujmete Vašich priateľov. Sú vyrobené z termoplastického elastomeru, bez BPA a ftalátov. Ak niekto uprednostňuje 100% prírodný materiál, môže si dokúpiť ručne vyrábaný drevený uzáver (orech) k eko fľaši. Ten je však určený len na použitie v domácnosti, kancelárii alebo zasadačke, pretože na rozdiel od farebných uzáverov nie je vodotesný a slúži len ako krycí uzáver.

Podmienky doživotnej záruky fľaše RETAP

 

Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem