Moodin Ideas

Cenový rozsah

Drevené hračky

Haba Drevené puzzle na učenie farieb a priraďovanie 20 ks ...

10,99 EUR

Zatĺkacia veža

24,90 EUR

Plan Toys - včelie úle

23,20 EUR

Kruh na rozpoznávanie tvarov

23,00 EUR

Logická drevená nasúvacia hra

23,90 EUR

Janod Detská záhradnícka sada Natur plechová zelená

27,90 EUR

Priraďovanie, prvé počítanie pre najmenších Zvieratká

19,99 EUR

Drevené magnetické tieňové puzzle Zvieratá v záhrade

13,90 EUR

Drevené magnetické tieňové puzzle Zvieratá v mori

13,90 EUR

Na hre predsa nie je nič komplikované. Jedinou potrebnou energiou je energia vášho dieťaťa.
Drevené hračky v ponuke Moodin Ideas nepotrebujú batérie, sú zábavné, bezpečné, motivujú deti  k rozvíjaniu hrubej a jemnej motoriky, sociálnych zručností  a logického myslenia. Jednou z hlavných výhod drevených hračiek je, že vyžadujú, aby dieťa pri hre používalo vlastnú predstavivosť a svaly. Namiesto toho, aby dieťa pozorovalo, ako sa hračka predvádza a hrá sama so sebou, zapája svoju kreativitu pre tvorenie dejových línií, využíva svoje motorické zručnosti a koordináciu pre uvedenie hračky do pohybu, či zmeny tvaru.
Drevené hračky môžu byť zábavné, vzdelávacie a podporujúce tvorivosť dieťaťa. Nie je nič zlé na spoznávaní moderných technológií, akurát si myslíme, že v prvých rokoch dieťaťa je dôležité rozvíjať jeho osobné zručnosti a podporovať rozvoj jeho vlastnej osobnosti. S týmto vedomím sme vyberali hračky do nášho sortimentu určenému pre deti, a preto veríme, že si vyberiete.

Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem