Moodin Ideas

Poradíme vám a odpovieme na otázky
  • napíšte nám na shop@moodin.sk
  • ponúkame iba tovar, s ktorým máme reálne skúsenosti a odpovieme na každú otázku
  • pomôžeme Vám s výberom správnej veľkosti
Horúce novinky
Najpredávanejšie
Akciové zľavy

Kuchynské doplnky

Pod značkou Moodin Ideas vám predstavujeme náš internetový obchod, kde ponúkame nadčasové a štýlové, ale najmä praktické kuchynské doplnky a dizajnové doplnky pre domácnosť, ako aj darčekové predmety vyššej kvalitatívnej úrovne. Veríme, že Vás naša ponuka osloví a budeme úspešní v napĺňaní cieľa, ktorý máme spoločný s produktami obsiahnutými v našom sortimente - ponúknuť vždy o niečo viac, ako ste zvyknutí. Určite Vás osloví široká ponuka praktického vybavenia do kuchyne od austrálskej značky Dreamfarm, ktoré Vám uľahčí každodennú prípravu aj servírovanie jedla. Sme výhradný distribútor fínskej spoločnosti Magisso pre Slovensko. Tu Vám určite ulahodí čistý škandinávsky dizajn a elegancia vybraných produktov, neprehliadnete kolekciu Magisso Natural Cooling Ceramics, ktorú zastupujú viaceré chladiace nádoby na ľad, víno a šampanské, z prírodného materiálu terakota. Nájdete u nás eco-friendly sklenené fľaše od Retap, pochádzajúce z Dánska, so silnou ambíciou minimalizovať negatívny vplyv odpadov, tvoriacich sa v oceánoch prevažne z PET fliaš. Našu pozornosť venujeme novým startup-om v oblasti dizajnu, takto sme sa napríklad dohodli na spolupráci s Oliarts Studiom, ktorí úspešne uviedli na trh svoj produkt pre vytváranie dekorácií cez projekt Kickstarter.  Pre milovníkov kávy a tých z vás, ktorí si bez nej neviete predstaviť výlet do prírody či cestovanie autom, máme v ponuke prenosné sklenené poháre KeepCup a kozí roh Goat mug.
Pokiaľ ste fanúšikmi našej fanpage Moodin Ideas na Facebooku, Twitteri, Google+ a Instagrame, neujdú Vám skvelé fotky produktov, pravidelné informácie o pripravovaných novinkách a taktiež získate prístup k akciám, ktoré pre našich fanúšikov pripravujeme. Tešíme sa na Vás, tím Moodin Ideas!

Detský sortiment

Ak vás stránka Moodin Ideas zaujala najmä kvôli výbave pre vaše deti, potom vás náš široký sortiment určite nesklame. Snažíme sa vašim deťom prinášať nie len krásu, ale aj praktickosť a samozrejme bezpečnosť. Aj preto sme siahli po značke Fiorino. Ide o známeho poľského výrobcu, ktorý distribuuje capačky s mäkkou semišovou podrážkou. Ich veľkou výhodou je aj protišmykový systém na hladkých povrchoch. Tieto papučky pre deti sú ručne šité, pričom podrážka je z pravej kože. Tie čo najpresnejšie imitujú detskú chôdzu na boso, a tak im umožňujú prirodzený vývoj nožičky, svalov, väzov a celkovej klenby. Detské kožené capačky zabezpečia vašim deťom nie len teplo, ale aj bezpečie.
O detské zdravie dbajú aj moderné detské slnečné okuliare značky KiETLA. Sú bezpečné a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Vďaka vynikajúcej priľnavosti sú vhodné pre deti od niekoľkých mesiacov až po 6 rokov. Sú flexibilné, nerozbitné so 100% ochranou pred UVA, UVB, UVC, pričom ponúkajú maximálnu ochranu kategórie 4. Vašim deťom zabezpečia pohodlie i štýlovosť.
V našom detskom sortimente nájdete tiež drevené hračky z českej drevovýroby - Drevodetem, ktoré sú do detailov prepracované tak, aby boli nie len krásne, ale aj bezpečné. Hlavnou prednosťou francúzskej značky Janod je dlhoročná tradícia, moderný dizajn a cit pre rozvoj detskej kreativity. V týchto hračkách teda nájdete nie len krásu a kvalitu, ale aj edukatívny charakter. Tieto ekologické drevené hračky sú označené aj FSC, teda drevo, ktoré je používané na výrobu hračiek je ťažené zo zodpovedne obhospodárovaných lesov. V našom zábavnom sortimente nájdete aj značku Targe so svojim zvukostromom s ktorým sa zabavia malí, ale aj veľkí.  No a pre tých šikovnejších je tu samostatná kategória Playable Art, ktorá spája príjemnú zábavu a umenie. Jedná sa o antistresové hračky pre deti aj dospelých, kde máte k dispozícií viaceré konfigurácie skladania, pričom ponúkajú široký priestor zabaviť sa, odbúrať stres a tiež naštartovať kreativitu.

Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem