Moodin Ideas

Zdravé fľaše a kŕmenie
Obuv
Hračky
Poradíme vám a odpovieme na otázky
  • napíšte nám na shop@moodin.sk
  • ponúkame iba tovar, s ktorým máme reálne skúsenosti a odpovieme na každú otázku
  • pomôžeme Vám s výberom správnej veľkosti
Horúce novinky
Najpredávanejšie
Akciové zľavy

Čo ponúkame

Snažíme sa vašim deťom prinášať nie len krásu, ale aj praktickosť a samozrejme bezpečnosť. Aj preto sme siahli po značke Fiorino. Ide o známeho poľského výrobcu, ktorý distribuuje capačky s mäkkou semišovou podrážkou. Ich veľkou výhodou je aj protišmykový systém na hladkých povrchoch. Tieto papučky pre deti sú ručne šité, pričom podrážka je z pravej kože. Tie čo najpresnejšie imitujú detskú chôdzu na boso, a tak im umožňujú prirodzený vývoj nožičky, svalov, väzov a celkovej klenby. Detské kožené capačky zabezpečia vašim deťom nie len teplo, ale aj bezpečie.
O detské zdravie dbajú aj moderné detské slnečné okuliare značky KiETLA. Sú bezpečné a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Vďaka vynikajúcej priľnavosti sú vhodné pre deti od niekoľkých mesiacov až po 6 rokov. Sú flexibilné, nerozbitné so 100% ochranou pred UVA, UVB, UVC, pričom ponúkajú maximálnu ochranu kategórie 4. Vašim deťom zabezpečia pohodlie i štýlovosť.V našom detskom sortimente nájdete tiež drevené hračky z českej drevovýroby - Drevodetem, ktoré sú do detailov prepracované tak, aby boli nie len krásne, ale aj bezpečné. Hlavnou prednosťou francúzskej značky Janod je dlhoročná tradícia, moderný dizajn a cit pre rozvoj detskej kreativity. V týchto hračkách teda nájdete nie len krásu a kvalitu, ale aj edukatívny charakter. Tieto ekologické drevené hračky sú označené aj FSC, teda drevo, ktoré je používané na výrobu hračiek je ťažené zo zodpovedne obhospodárovaných lesov. V našom zábavnom sortimente nájdete aj značku Targe so svojim zvukostromom s ktorým sa zabavia malí, ale aj veľkí.  No a pre tých šikovnejších je tu samostatná kategória Playable Art, ktorá spája príjemnú zábavu a umenie. Jedná sa o antistresové hračky pre deti aj dospelých, kde máte k dispozícií viaceré konfigurácie skladania, pričom ponúkajú široký priestor zabaviť sa, odbúrať stres a tiež naštartovať kreativitu.

Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem