Moodin Ideas

Cenový rozsah

Capačky

Rušňovodič kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Hviezdy kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Motýle kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Sandálky Kvietky kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Modré hviezdy kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Modré mašličky kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Tulipán kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Sovička kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Boho hnedé kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Policajt kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Pilot kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Bagrista kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Ružové kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Hnedé kožené capačky Fiorino

13,40 EUR

Ručne šité kožené capačky, papučky pre deti a dospelých ekoTuptusie sú v skutku výnimočný produkt a najväčšia pýcha poľskej značky Fiorino. Čo ich robí zaujímavými a prečo si ich každý zamiluje?

Prioritou značky Fiorino je to, aby capačky, ktoré navrhujú a šijú boli bezpečné, pohodlné a aby podporovali prirodzený vývoj najdôležitejších nožičiek sveta – nožičiek vášho dieťatka. V tomto smere sa stále snažia vzdelávať a rozširovať svoje znalosti v tejto oblasti na základe najnovších vedeckých výskumov. Na základe toho vytvorili topánky, ktoré čo najpresnejšie imitujú podmienky chôdze na boso a umožňujú prirodzený vývoj nohy, pohyb a rozvoj svalov, väzov a klenby nohy.

Kožené capačky ekoTuptusie sú veľmi ľahké, mäkké a pohodlné pre detskú nohu, ale rovnako to platí aj u dospelých. Ich dostatočne široký strih umožňuje voľný pohyb prstov či už pri chôdzi, lezení po zemi, alebo stavaní sa na špičky. Gumička zabezpečuje ľahké obúvanie, no je dostatočne voľná, aby netlačila.
Capačky majú jedinečný protišmykový systém, ktorý zabezpečí, aby sa dieťaťu nešmýkalo na hladkých povrchoch. Výrobca si dal záležať na výbere materiálu. Detské barefootové topánky Fiorino sú vyrobené z certifikovanej a 100% prírodnej talianskej  eko kože, ktorá neobsahuje škodlivý šesťmocný chróm, azofarbivá či ťažké kovy. To znamená, že sú ekologické, bezpečné pre deti a naviac, šetrné k životnému prostrediu.

Veľkosti capačiek sú zväčša obmedzené, no aj týmto je kolekcia ekoTuptusie výnimočná. Poskytuje širokú škálu veľkostí od S (12cm) až po 13XL (28cm), takže sú určené nielen deťom, ale aj ich rodičom. Stačí si už len vybrať z pestrej škály úžasných motívov, ktoré rozžiaria očká každému dieťatku.

Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem