Moodin Ideas

Využijete šálku Teacup v lete? Samozrejme.

Studený vs teplý nápoj?

Stretávame sa s názormi, že pitie čaju je záležitosťou zimného obdobia. Súhlasíme s tým, že v letnej horúčave je kvalitne vychladený nápoj osviežujúci, veď dobre pripravené mojito niekde na letnej terase je skutočne pôžitok. Vaše telo Vám však omnoho viac poďakuje za vlažný alebo teplý nápoj, pretože studené nápoje nie sú naše bunky schopné vstrebať a tak si ich musí organizmus najskôr ohriať, čo ho samozrejme stojí nejakú energiu. Viete, čo robia tuky v jedle, ktoré ste práve zjedli? Keď ich zalejete studenou vodou, stuhnú. Chladný nápoj totiž zahusťuje a stužuje oleje a masti. Neskôr sa usadia na stenách žalúdka a vytvoria pôdu pre zdravotné problémy.

Pomôže zmyť nečistoty

Teplý čaj pomôže zmyť nečistoty vo vašom vnútri a váš tráviaci systém zase zvýši svoju aktivitu, čím vaše telo začne vstrebávať správne množstvo energie a výživy z potravín, ktoré konzumujete. Šálkou čaju v lete tak nič nepokazíte, naopak, vyhnete sa zdravotným tažkostiam, nadmernému poteniu a osviežite organizmus omnoho viac, ako vychladeným nápojom či zmrzlinou. Tie si samozrejme doprajeme aj my, ale šálka Teacup počas leta rozhodne nezapadá prachom.


Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem