Moodin Ideas

O nás

Pod značkou Moodin Ideas vám predstavujeme náš internetový obchod, kde ponúkame moderné kuchynské doplnky a bytové doplnky vyššej kvalitatívnej úrovne, ako aj dobrý tip na originálny darček pre kamarátku, rodičov, či priateľov. V našom sortimente nájdete značky Retap, Dreamfarm a Magisso, ktoré tiež zastupujeme ako exkluzívny distribútor pre Slovensko.
Pôvodná myšlienka založiť značku Moodin Ideas, ktorá bude prinášať našim zákazníkom novinky zo sveta moderných doplnkov, vznikla v roku 2014. Sortiment kuchynských doplnkov bol našou vášňou už dlhšie a postupným objavovaním sveta praktických doplnkov sa návštevou veľtrhov a sledovaním noviniek v oblasti startupov ešte viac prehĺbila.

Od začiatku sme sa zamerali na značky, ktoré na slovenskom trhu chýbali. Aj preto sme podpísali spoluprácu s renomovaným austrálskym výrobcom, ktorý vyvíja moderné doplnky do kuchyne pod značkou Dreamfarm.

Následne sme podpísali zmluvu o výhradnom zastúpení s fínskym výrobcom kuchynských a bytových doplnkov, vystupujúcim pod značkou Magisso. V oboch prípadoch sa jedná o produkty vyššej kvalitatívnej úrovne a kedže sa jedná o dizajnové kúsky, aj vďaka reprezentatívnemu baleniu poslúžia ako vhodný darček.

Postupne sme pridali do nášho sortimentu sklenené fľaše Retap, grilovacie náradie od výrobcu TNK, sklenené poháre na kávu KeepCup, ako aj poháre pre kávu so sebou Goat Mug od značky Goat story.

Čoskoro sme začali uvažovať, čo ďalšie priniesť našim zákazníkom, ktorých okruh postupne narastal. Opäť sme siahli na kategóriu, ktorá nám bola z racionálnych dôvodov – ako čerstvým rodičom – blízka :) Tu sa začína ďalšia pekná etapa ako aj nové výzvy a vzniká kategória Drevené hračky. Dohodli sme sa na spolupráci s drevovýrobou – Pavel Chvátal, odkiaľ pochádzajú viaceré pekné drevené vkladačky a puzzle, vláčiky a tatrovky. Do sortimentu sme zaradili francúzskeho výrobcu Janod s množstvom edukačných hračiek zameraných na rozvoj dieťaťa. Veľmi nás oslovili produkty od Playable Arts, ktoré tvoria kategóriu - hračky pre dospelých.

V súčasnosti sa naplno venujeme novým nápadom, ktoré vám už čoskoro predstavíme.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a budeme úspešní v napĺňaní cieľa, ktorý máme spoločný s produktami obsiahnutými v našom sortimente - ponúknuť vždy o niečo viac, ako ste zvyknutí.

Už teraz sa veľmi tešíme!

Moodin Ideas


Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem