Moodin Ideas

Aj naši malkáči si zaslúžia veľkú ochranu očí

Detské oči sú oveľa citlivejšie a zraniteľnejšie voči UV žiareniu. Práve preto by sme im mali venovať mimoriadnu pozornosť. Ako chrániť naše deti pred slnečným žiarením tak, aby sme boli s ochranou 100% spokojní, no zároveň naše deti vyzerali dobre?

Vhodným spôsobom ochrany detských očiek sú okuliare KiETLA, ktoré sú zároveň novinkou na Slovenskom trhu. Sú štýlové, trendy a určené pre deti už od narodenia. Ich veľkou výhodou je dôkladná ochrana pred UVA, UVB, i modrým svetlom. Na trhu sa doposiaľ vyskytujú 4 veľkosti, ktoré sú vhodné pre deti od narodenia až po tie väčšie. Pre tých najmenších sú pripravené Diabola okuliare, ktoré sú vhodné pre deti od 0 do 18 mesiacov. Následne sú tu JokaKi o veku 12 až 30 mesiacov. Pre 2 až 4 ročné deti sú tu okuliare JokaLa a nakoniec JokaKid's pre 4 až 6 ročné deti.

Ak chcete, aby vaše ratolesti vyzerali aj počas letných dní štýlovo, rozkošne a zároveň boli chránené, potom ste tu správne. KiETLA okuliare vám ponúkajú všetky tieto vlastnosti. Detské očká sú plne chránené pred slnkom, no zároveň je ich vzhľad veľmi pekný a praktický. Ako prvé vás zaskočí široká škála farieb. Nájdete tu neutrálne farby ako sú sivá či béžová, ale aj veselé ako sú mentolová, koralová či pávia modrá. V neposlednom rade je tu ich praktická gumička aby okuliare pevne držali na detskej hlavičke a zároveň sa neposúvali. Takto vaše dieťa bude vyzerať štýlovo a upravene.

A ak si ešte stále nie ste istí, či zakúpiť tieto alebo iné okuliare, potom vám ponúkame niekoľko výhod okuliarov KiETLA:

- nerozbitný a flexibilný rám
- nerozbitné polykarbonátové šošovky
- maximálna ochrana kategórie 4
- bez nebezpečných či zdraviu škodlivých častí
- 100% ekologické

A snáď už poslednou výnimočnou výhodou je aj samotný fakt, že je do nich možné vložiť aj dioptrické sklá.


Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem