Moodin Ideas

novinka
uvodka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
45
vernostných
bodov

Stingray Kitchen univerzálna obracačka

P97
TNK
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

Stingray Kitchen je multifunkčný kuchynský pomocník s kombináciou hneď šiestich funkcií. So schopnosťou ovládať tieto funkcie len pomocou jednej ruky sa tak varenie stáva ešte príjemnejším. Zároveň šetrí náklady, ale aj miesto vo vašej kuchyni, v porovnaní s tým, ak by ste mali všetky kuchynské doplnky ktoré nahrádza, kupovať a skladovať zvlášť. Dodávame ho v peknom darčekovom balení, takže poslúži aj ako výborný darček.
Stingray je možné použiť ako obracačku (1) a takto s ním ľahko podobrať mäso na hamburger, taktiež ako kuchynské kliešte (2) a servírovať steak z tuniaka. Na uchopenie klobásy zase dobre poslúžia ich ozubené čeľuste (3) a vidličkou na jeho konci (4) zase elegantne preložíte ugrilované párky a zeleninu. Jedlo napichnuté na vidličke z nej zosuniete pomocou obracačky tak, že privriete rukoväte (5). Vďaka zakrivenému tvaru Stingray po odložení na stôl nezanecháva nečistoty (6). To všetko ovládate jednou rukou, zatiaľ čo v druhej môžete držať tanier, alebo drink.
Keď dovaríte, vložíte ho do umývačky riadu a po umytí ho dáte do polohy uzamknutia a uskladníte. Stingray je vyrobený z nerezovej ocele s ukončením z nylonu, teplotne odolným do 240°C. Pogumované rukoväte poskytujú lepšiu priľnavosť a manipuláciu s týmto multifunkčným náradím. Singray je určený pre použitie v kuchyni, pri varení či vysmážaní na panvici. Pre grilovanie na otvorenom ohni máme v ponuke verziu Stingray BBQ.

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
Stingray čierny 10 dní 14.95 EUR
Stingray oranžový 10 dní 14.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Barracuda univerzálna naberačka
14,95 EUR
Stingray BBQ multifunkčné kliešte na grilovanie
24,95 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem