Moodin Ideas

novinka
uvodka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
75
vernostných
bodov

Stingray BBQ multifunkčné kliešte na grilovanie

P99
TNK
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

Stingray BBQ je multifunkčný pomocník na grilovanie s kombináciou siedmych funkcií. So schopnosťou ovládať tieto funkcie pomocou jednej ruky sa tak grilovanie stáva ešte príjemnejším. Na grilovačke vám tak úplne postačia tieto jedny viacúčelové grilovacie kliešte a zároveň ušetríte peniaze v porovnaní s tým, ak by ste mali celú výbavu na grilovanie, ktorú nahrádzajú, kupovať zvlášť. Stingray BBQ sa dodáva v peknom darčekovom balení, takže poslúži aj ako výborný darček. Stingray BBQ je pri grilovaní možné použiť ako obracačku (1) a takto s ním ľahko podobrať mäso na hamburger, taktiež ako kliešte na grilovanie (2) a servírovať steak z tuniaka. Na uchopenie klobásy zase dobre poslúžia ich ozubené čeľuste (3) a vidličkou na konci (4) zase elegantne preložíte ugrilované párky a zeleninu. Jedlo napichnuté na vidličke z nej zosuniete pomocou obracačky tak, že privriete rukoväte (5). Vďaka zakrivenému tvaru Stingray BBQ po odložení na stôl nezanecháva nečistoty (6). To všetko ovládate jednou rukou, zatiaľ čo v druhej môžete držať tanier, alebo drink. A na záver, aby ste si mohli otvoriť fľašu piva a neodkladať Stingray BBQ z ruky, je vybavený otvarákom na fľaše (7).  
Stingray BBQ sú vyrobené z nerezovej ocele. Pogumované rukoväte poskytujú lepšiu priľnavosť a manipuláciu s týmto multifunkčným náradím. Singray BBQ sú určené na grilovanie. Pre použitie v kuchyni pri varení či vysmážaní na panvici máme v ponuke Stingray Kitchen.

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
10 dní 24.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Stingray Kitchen univerzálna obracačka
14,95 EUR
Supoon Mini kuchynská lyžička
6,95 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem