Moodin Ideas

novinka
uvodka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
45
vernostných
bodov

Barracuda univerzálna naberačka

P96
TNK
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Barracuda je jediné multifunkčné kuchynské náradie na trhu, ktoré ponúka takúto kombináciu piatich funkcií. So schopnosťou ich využitia len pomocou jednej ruky sa tak varenie stáva ešte príjemnejším. Zároveň šetrí náklady, ale aj miesto vo vašej kuchyni, v porovnaní s tým, ak by ste mali všetky kuchynské doplnky kupovať a skladovať zvlášť. Barracuda sa dodáva v peknom darčekovom balení, takže poslúži aj ako dobrý darček.
Pre nakladanie cestovín, servírovanie zeleniny alebo šalátu vám barracuda poslúži ako ozubené kuchynské kliešte (1), pre servírovanie omáčky ju využijete ako lyžicu (2) a zároveň omáčku precedíte jemným pootvorením rukoväte (3). Použitím opačnej strany s ňou dôkladne premiešate vajíčka alebo mäso na panvici (4) a po odložení na kuchynský stôl nezanecháva nečistoty (5). To všetko ovládate jednou rukou, zatiaľ čo v druhej môžete držať tanier, alebo drink.
Keď dovaríte, vložíte ju do umývačky riadu a po umytí ju dáte do polohy uzamknutia a uskladníte. Barracuda je vyrobená z nerezovej ocele s ukončením z nylonu, teplotne odolným do 240°C. Pogumované rukoväte poskytujú lepšiu priľnavosť a manipuláciu s týmto multifunkčným náradím.

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
barracuda-čierna 10 dní 14.95 EUR
barracuda-oranžová 10 dní 14.95 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
   Rado   
Som nadmieru spokojný, funguje to a plní všetky svoje funkcie. Túto naberačku používam denne pri varení.
Cool-ID Tumbler pohár na pivo, set ...
39,00 EUR
Stingray Kitchen univerzálna obracačka
14,95 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem