Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
45
vernostných
bodov

Mozaika Dopravné prostriedky Atelier Sada Maxi 3+

5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Dopravné prostriedky od značky Janod Atelier Maxi obsahuje 5 kariet s krásnymi motívmi dopravných prostriedkov a 10 hárkov papierov s farebnou mozaikou na nalepovanie. V sade je bager, vrtuľník, loď, vláčik a autobus a nálepky sú dostatočne veľké už pre menšie detičky, cca od 3 rokov, no skúšať možete začať už skôr :)

Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

Vhodné pre deti: od 3 rokov
Rozmer produktu: 21 x 25 cm
Materíál: kartón a papier

14.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Mozaika Masky Ateliér sada Mini 7+
8,99 EUR
Umývateľné fixky Jar Melo 24ks
15,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem