Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
135
vernostných
bodov

Magnetic world puzzle magnetická mapa sveta

P121
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

Vie vaše dieťa, kde leží Madagaskar? Na ktorom póle žijú tučniaky? Odkiaľ a kam vedie Transsibírska magistrála a kde sa na mape nachádza miesto, kde ste boli minulý rok na dovolenke? Drevená magnetická mapa sveta pre deti je úžasná.
S mapou plnou obrázkov sa dieťa skvele zabaví a zároveň sa naučí, ako sa žije na celom svete. Mapa sveta obsahuje 92 drevených dielikov, kde každý z nich reprezentuje štát alebo región. Nájdete tu uvedené názvy hlavných miest a obrázok charakterizujúci dané miesto, ako sú významné stavby, pamiatky, zvieratá a rastliny. Vďaka úžasným detailom a pestrým farbám máte zaručené, že sa dieťa o jednotlivých územiach veľa naučí a taktiež si ich lepšie zapamätá. Táto edukatívna hračka je krásny doplnok detskej izby, no zároveň môže byť použitá pri výučbe zemepisu a tiež anglického jazyka. Názvy krajín a miest sú uvedené v angličtine. Mapu je možné zavesiť na stenu.

Vhodné pre deti od 7 rokov
Rozmery: 77 x 46 x 1 cm
Váha: 3 kg
Jazyk: angličtina

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
3-4 dni 44.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Bodymagnet magnetická anatómia tela
34,90 EUR
Máša drevená mašinka
23,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem