Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
57
vernostných
bodov

Magnetibook zvieratá magnetická kniha so zvieratkami

P123
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Kniha MagnetiBook Zvieratká od renomovaného francúzskeho výrobcu Janod je úžasná magnetická hračka vhodná pre deti od 2 do 8 rokov. Je jedna z jednoduchších z tejto série magnetických kníh. Magnetická skladačka v tvare knihy je plná pekných obrázkov, zvieratiek, ktoré môžu deti skladať podľa predlohy. Hračka je vhodná pre rozvoj pozorovania, spájania, jemnej motoriky a sústredenia. Magnetické knihy si deti veľmi obľúbili a je to jedna z najobľúbenejších hračiek.


Magnetická detská hračka obsahuje 30 magnetov a 10 kariet. Je ideálna pre malých milovníkov zvierat. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa tak s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Je vyrobená z kvalitných materiálov a zdraviu neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a kreativitu, to všetko hravým spôsobom. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitnému materiálu a nekonečným možnostiam pre zábavu tejto hračke neodolá žiadne dieťa a zabaví sa pri nej na veľmi dlhý čas.

vek: 2-8 rokov
rozmery: 19 x 4 x 26,5 cm
váha: 0,7 kg

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
skladom 18.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Magnetibook crazy face magnetická kniha so ...
18,90 EUR
Puzzle trojuholník drevené puzzle v tvare ...
11,50 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem