Magnetibook vehicles magnetická kniha s dopravnými prostriedkami | Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
57
vernostných
bodov

Magnetibook vehicles magnetická kniha s dopravnými prostriedkami

P122
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

Kniha Magneti'Book Vehicles od renomovaného francúzskeho výrobcu Janod je úžasná magnetická hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Magnetická skladačka v tvare knihy je plná pekných obrázkov, ktoré môžu deti skladať podľa predlohy. Má hasičské auto rebrík? Aký dopravný prostriedok má vpredu vrtuľu? Čo jazdí po ceste a čo po vode? Dieťa môže skladať rôzne dopravné prostriedky najskôr podľa predlohy a potom podľa vlastnej fantázie.

Magnetická detská hračka obsahuje 18 kartičiek s predlohami a 50 magnetických dielikov. Je ideálna pre malých milovníkov autíčok a iných dopravných prostriedkov. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa tak s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Je vyrobená z kvalitných materiálov a zdraviu neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a kreativitu, to všetko hravým spôsobom. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitnému materiálu a nekonečným možnostiam pre zábavu tejto hračke neodolá žiadne dieťa a zabaví sa pri nej na veľmi dlhý čas.

vek: 3-8 rokov
rozmery: 19 x 4 x 26,5 cm
váha: 0,7 kg

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
Magnetická kniha autá skladom 18.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Rozprávkový strom skladacia pyramída Janod od ...
16,00 EUR
Magnetibook zvieratá magnetická kniha so zvieratkami
18,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem