Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
57
vernostných
bodov

Magnetibook vehicles magnetická kniha s dopravnými prostriedkami

P124
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Kniha Magneti'Book Vehicles od renomovaného francúzskeho výrobcu Janod je úžasná magnetická hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Magnetická skladačka v tvare knihy je plná pekných obrázkov, ktoré môžu deti skladať podľa predlohy. Má hasičské auto rebrík? Aký dopravný prostriedok má vpredu vrtuľu? Čo jazdí po ceste a čo po vode? Dieťa môže skladať rôzne dopravné prostriedky najskôr podľa predlohy a potom podľa vlastnej fantázie.

Magnetická detská hračka obsahuje 18 kartičiek s predlohami a 50 magnetických dielikov. Je ideálna pre malých milovníkov autíčok a iných dopravných prostriedkov. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa tak s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Je vyrobená z kvalitných materiálov a zdraviu neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a kreativitu, to všetko hravým spôsobom. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitnému materiálu a nekonečným možnostiam pre zábavu tejto hračke neodolá žiadne dieťa a zabaví sa pri nej na veľmi dlhý čas.

vek: 3-8 rokov
rozmery: 19 x 4 x 26,5 cm
váha: 0,7 kg

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
skladom 18.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Puzzle trojuholník drevené puzzle v tvare ...
11,50 EUR
Magnetibook Ročné obdobie magnetická kniha
18,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem