Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
57
vernostných
bodov

Magnetibook crazy face magnetická kniha so zábavnými tvárami

P134
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Kniha Magneti'Book Zábavné tváre od renomovaného francúzskeho výrobcu Janod je úžasná magnetická hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Magnetická skladačka v tvare knihy je plná pekných obrázkov, ktoré môžu deti skladať podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie. Vyberať si môžu z rôznych magnetických dielikov, ako sú oči, okuliare, vlasy a iné doplnky pre veselého klauna v knihe.

Magnetická detská hračka obsahuje 12 obrázkov s predlohami a 70 magnetických dielikov. Je ideálna pre malých zabávačov. Praktické balenie zabezpečuje, aby sa hračka dala pohodlne prenášať, deti sa tak s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Je vyrobená z kvalitných materiálov a zdraviu neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a kreativitu, to všetko hravým spôsobom. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitnému materiálu a nekonečným možnostiam pre zábavu tejto hračke neodolá žiadne dieťa a zabaví sa pri nej na veľmi dlhý čas.

vek: 3-8 rokov
rozmery: 19 x 4 x 26,5 cm
váha: 0,85 kg

18.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Rozprávkový strom skladacia pyramída Janod od ...
16,90 EUR
Magnetibook zvieratá magnetická kniha so zvieratkami
18,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem