Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
75
vernostných
bodov

Zatĺkacia veža

P252
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Deti zatĺkajú 3 farebné guličky o priemre 4,5 cm cez platové krúžky, ktoré potom padajú dolu po farebných schodíkoch. Zatĺkacia veža fascinuje všetky deti, zlepšuje ich motorické schopnosti a sústredenie zraku. Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.
Nemecký výrobca Legler sa zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek už od roku 1996.

Rozmery: 18x18x26 cm

Small Foot

Nemecká značka Small Foot zameraná na predaj kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

24.90 EUR
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Haba Drevené puzzle na učenie farieb ...
10,99 EUR
Plan Toys - včelie úle
23,20 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem