Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
51
vernostných
bodov

KeepCup Brew Breeze S sklenený pohár na kávu 227 ml

P237
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

Chceli by ste patrične štýlový a ekologický pohár pre patrične štýlových a ekologických ľudí? Iste, bez pochýb. Nech sa páči, tu je KeepCup Breeze vo farbách neba, ktorý vám bude pripomínať, že prírodu si treba chrániť a dobrú kávu si treba variť.

KeepCup je synonymom zmeny, ktorú pre záchranu našej planéty môže urobiť každý z nás. Zakladáme si na podpore všetkých, ktorí chcú lepší svet. Sme veľmi pyšní, že pohár KeepCup sa stal symbolom toho, že aj malé zmeny môžu mať veľký vplyv. Naša nová farebná séria Changemakers je práve o malých zmenách. My v KeepCup sme optimisti, ale zároveň vieme, že nádej na lepší svet začína najskôr v našej hlave.

Na svete sa každú minútu spotrebuje a vyhodí viac ako 1 milión jednorázových pohárov. Pokiaľ milujete kávu so sebou a záleží vám na životnom prostredí, KeepCup bude tou najlepšou voľbou. Či už si do neho pripravíte kávu doma, alebo zájdete do obľúbenej kaviarne. Vďaka veľkému množstvu farieb a veľkostí si ten svoj určite ľahko vyberiete. KeepCup Brew je vyrobený zo skla a umožňuje vychutnať si umenie a zmyslové potešenie prémiových káv. KeepCup udrží kávu teplejšiu o 20 - 30 minút dlhšie ako bežný papierový pohár.


Objem: 227 ml, ideálne na flat white, filtrovanú kávu a cappuccino
Rozmery: výška - 115 mm, priemer - 90 mm
Hmotnosť: 212 g
Materiál: sodnovápenaté sklo, LDPE, silikón 
Vlastnosti: BPA free, možnosť rozložiť na 4 diely, barista friendly
Údržba: je možné ho umývať v umývačke riadu - vrchný kôš
Výrobca: KeepCup, Austrália 

Naša cena s DPH:
Na sklade: 2 ks
17.00 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
KeepCup Brew Roast S sklenený pohár ...
17,00 EUR
KeepCup Brew LE Cork Turbine S ...
22,00 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem