Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
60
vernostných
bodov

Poďme na ryby - Let's Go Fishing

P119
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Drevené magnetické rybárske udice Let's Go Fishing sú krásna hračka z dreva vhodná pre deti od 2 do 5 rokov. Drevená hračka pre deti má realistické prevedenie, skvelo sa hodí pre malých rybárov. V balení sú dve rybárske udice a 11 rôzne sfarbených rybičiek s magnetmi, ktoré detičky musia uloviť. Doprajte túto zábavnú hru svojim najmenším ratolestiam a pomôžete im nielen pri učení sa farieb, ale aj pri rozvoji jemnej motoriky, súťaživosti a máte zaručené, že sa pri tejto hračke nikdy nebudú nudiť. Hračka z dreva pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je spoločnosť, ktorá produkuje unikátne drevené hračky a doplnky. Drevené hračky Janod sú inšpirované francúzskym dizajnom a sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

 

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
skladom 21.99 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Bodymagnet magnetická anatómia tela
34,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem