Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
66
vernostných
bodov

I Wood Turtles detská drevená vkladačka 4 korytnačky

P125
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Janod drevená vkladačka I Wood Turtles je nádherná drevená didaktická hračka vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Túto drevenú hračku tvoria 4 korytnačky, ktoré treba jednotlivo poskladať z viacerých tvarov a následne poskladané korytnačky do seba navzájom zapadajú ako puzzle. Je to jednoduchá hračka, avšak veľmi užitočná pre vývin dieťaťa. Pomocou drevenej vkladačky sa dieťatko učí rozpoznávať rôzne tvary a farby, rozvíja jemnú detskú motoriku a tiež koncentráciu, pretože dieťatko sa musí pri skladaní tvarov sústrediť. Doprajte túto zábavnú hračku svojim najmenším a zaručíte im dni a dlhé večery bez nudy. Drevená vkladačka s veselými korytnačkami je nadčasová didaktická hračka, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude vkladačka Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

vek: od 18 mesiacov
rozmery balenia: 26 x 25 x 5,3 cm
váha: 0,6 kg

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
skladom 21.99 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Confetti Music Live Musical Set hudobné ...
44,99 EUR
Puzzle kvetina veľká drevená kvetina 37 ...
19,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem