Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
72
vernostných
bodov

Hravá plastelína pre najmenších s nástrojmi

5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Skvelá štartovacia súprava s plastelínou obsahuje najrôznejšie nástroje a formičky. Vďaka tomu je hra s plastelínou zábavnejšia a hneď tak deti neomrzí. Môžete vykrajovať, krájať, vytlačovať, lisovať a hlavne tvoriť. Plastelína Djeco je vysokokvalitná, zdravotne neškodná hmota, ktorá je veľmi jemná a mäkká, prácu s ňou zvládnu aj tie najmenšie deti. Pri tejto činnosti si deti zdokonaľujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov, priestorovú predstavivosť a detskú fantáziu. Plastelína je u detí veľmi obľúbená a vydržia sa s ňou hrať hodiny. Môžu sa zapojiť aj dospelí a podporiť ich pri výrobe rôznych postavičiek a objektov. Určite sa pritom všetci dobre zabavia. V súprave sú 4 tégliky – zelená, modrá, žltá a červená farba a 15 nástrojov na hru s plastelínou. Rozmery balenia sú 20 x 13 x 7 cm.

Plastelína, ktorá sa nelepí, je neuveriteľne jemná, vláčna, pružná, ľahko tvarovateľná, jednoducho vysychá na vzduchu a netrúsi sa. Plastelína nie je mastná ani nefarbí, po zaschnutí netvrdne. Je možné ju zo suchej podoby znovu spracovať do pôvodnej hmoty.

Sada obsahuje:
4 kelímky s plastelínou v základných farbách, valček, lis, 2 šablóny, koliesko, 10 formičiek na vykrajovanie
Pre deti od 2 rokov

23.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Umývateľné fixky Jar Melo 36ks
20,40 EUR
Tetovanie Vesmír svietiaci v tme
4,40 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem