Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
54
vernostných
bodov

Helicopter Magnet Kit magnetická helikoptéra

P140
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Darujte vášmu dieťaťu magnetickú helikoptéru a v momente sa zmení na malého neúnavného pilota.
Táto drevená hračka od firmy Janod je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Helikoptéra sa skladá z 5 dielikov vyrobených z kvalitného dreva, ktoré sa navzájom spájajú prostredníctvom magnetiek. Tie umožňujú, aby sa pri hraní od seba neoddeľovali. Samozrejmou súčasťou helikoptéry je otáčavá vrtuľa. Môžete ju využiť ako 3D puzzle a zároveň bude peknou dekoráciou na poličke v destkej izbe.
Hraním s touto magnetickou helikoptérou dieťa rozvíja zručnosť a jemnú motoriku.arujte vášmu dieťaťu magnetickú helikoptéru a v momente sa zmení na malého neúnavného pilota.

Darujte vášmu dieťaťu magnetickú helikoptéru a v momente máte doma malého neúnavného pilota. No má to jeden háčik, skôr ako s ňou vaša ratolesť začne lietať po priestore, musí si ju najskôr poskladať. Helikoptéra sa skladá z 5 dielikov vyrobených z kvalitného dreva, ktoré sa navzájom spájajú prostredníctvom magnetiek. Tie umožňujú, aby sa pri hraní od seba neoddeľovali. Samozrejmou súčasťou helikoptéry je otáčavá vrtuľa. Môžete ju využiť ako 3D puzzle a zároveň bude peknou dekoráciou na poličke v destkej izbe. Hraním s touto magnetickou helikoptérou dieťa rozvíja zručnosť a jemnú motoriku. Táto drevená hračka od firmy Janod je vhodná pre deti od 18 mesiacov. 

Materiál: drevo
Rozmery balenia: 13 x 13 x 14 cm
Rozmery produktu: 17 x 21 x 8,5 cm
Výrobca: Janod

 

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
3-4 dni 17.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Drevené magnetky pre deti Zvieratá na ...
12,90 EUR
Drevené magnetky pre deti Zvieratá na ...
12,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem