Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
66
vernostných
bodov

Goat Mug 350ml real leather pohár na kávu s držiakom z pravej kože

P93
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

 

GOAT mug je praktický hrnček na kávu v tvare kozieho rohu, práve z úcty ku kozám, ktoré podľa najstaršej a najznámejšej z povestí kávu vynašli.  Tvar rohu tak pripomína originálny príbeh každej kávy, ale jeho zakrivený ergonomický tvar taktiež uľahčuje pitie kávy až do posledného dúška. GOAT mug je možné položiť na stôl či už ste doma, v kaviarni či kancelárii a to vďaka koženému držiaku, ktorý jednoducho vyberiete, otočíte a pohár vložíte do držiaku. Takto zaistíte jeho stabilitu a pohár s kávou máte vždy po ruke.
Hrnček na kávu GOAT mug sa dodáva so sadou dvoch popruhov - krátky a dlhý, ktoré je možné spojiť do jedného, takže si môžete GOAT mug pripnúť k taške, alebo prehodiť cez rameno a uvolniť ruky pre iné činnosti. GOAT mug je 100% vodotesný, nemusíte sa teda báť fľakov od kávy na oblečení. Okrúhly držiak sa vyrába v troch variantách, z pravej kože, syntetickej kože, alebo z konopnej látky. Hrnček na kávu udrží teplotu až po dobu 2 hodín.

GOAT mug je praktický hrnček na kávu v tvare kozieho rohu, práve z úcty ku kozám, ktoré podľa najstaršej a najznámejšej povesti kávu vynašli. Tvar rohu tak pripomína originálny príbeh každej kávy, ale jeho zakrivený ergonomický tvar taktiež uľahčuje pitie kávy až do posledného dúška. GOAT mug je možné položiť na stôl či už ste doma, v kaviarni či kancelárii a to vďaka koženému držiaku, ktorý jednoducho vyberiete, otočíte a pohár vložíte do držiaku. Takto zaistíte jeho stabilitu a pohár s kávou máte vždy po ruke.

Hrnček na kávu GOAT mug sa dodáva so sadou dvoch popruhov - krátky a dlhý, ktoré je možné spojiť do jedného, takže si môžete GOAT mug pripnúť k taške, alebo prehodiť cez rameno a uvolniť ruky pre iné činnosti. GOAT mug je 100% vodotesný, nemusíte sa teda báť fľakov od kávy na oblečení. Okrúhly držiak sa vyrába v troch variantách, z pravej kože, syntetickej kože a z konopnej textílie. Pohár na kávu GOAT mug udrží teplotu až po dobu 2 hodín.

Detail produktu:
Hmotnosť: 192 g
Rozmery: výška 21 cm, šírka 8 cm
Obsah: 350 ml
Materiál: polypropylén, pravá koža
Vrchnák: 100% nepriepustný
Údržba: vhodné do umývačky riadu
Farebné prevedenia: hnedá, čierna, marsala

 

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
skladom 22.10 EUR
-30%
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
KeepCup Longplay Honey M sklenený pohár ...
25,00 EUR
Goat Mug 350ml faux leather pohár ...
18,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem