Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
30
vernostných
bodov

Farm Metal Top plechový kolotoč vlk

P130
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

PAZAPA plechový kolotoč vĺčik Farm Metal Top je pekná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detský kolotoč je tradičná hračka, ktorá v priebehu desaťročí nevyšla z módy. Detský vĺčik má motív zvieratiek z farmy, má zeleno-biele farebné prevedenie. Detská hračka svojimi pestrými farbami, veselým točením a peknými obrázkami na povrchu jednoznačne zaujme každé malé dieťatko, je zárukou veľkej zábavy pre chlapcov aj dievčatá. Deti prostredníctvom plechového vĺčika spoznávajú tvary a farby, rozvíjajú svoju jemnú motoriku. Kolotoč na hranie je krásna nadčasová hračka, ktorá je moderná a zaujímavá dlhé roky, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hra s hračkami nie je len o tom, aby sa deti zabávali a nestrácali čas sedením pri počítači či televízii. Mnohé hračky majú význam aj pri raste a rozvoji dieťatka, lebo ovplyvňujú fyzickú aj mentálnu stránku ich života. Keď deti manipulujú s hračkami, rozvíja sa ich motorika, posilňujú svoje pohybové zručnosti. Deti sa s plechovým kolotočom nielen parádne zabavia, ale rozvíjajú aj svoju motoriku, logické myslenie, pretože skúmajú a objavujú ako hračka funguje. Vĺčik pre deti PAZAPA má nádherný nadčasový dizajn, veselé farby, príjemný hladký povrch. To všetko zaručuje, že je to ideálny darček pre chlapcov a dievčatá.

Vhodné pre dieťa od 18 mesiacov
Rozmery balenia: 13 x 13 x 14 cm

 

9.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Drevená kuchynka Macaron ružová biela s ...
79,90 EUR
Veľká drevená kuchynka Happy Day žltá ...
119,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem