Moodin Ideas

novinka
Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
135
vernostných
bodov

Confetti Music Live Musical Set hudobné nástroje z dreva

P129
5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Janod drevený set hudobných nástrojov Confetti Music Live Musical Set je úžasná hudobná súprava vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Do červena ladená sada obsahuje gitaru, harmoniku, tamburínu, trumpetu a kastanety. Hudobné nástroje vo veľkej miere ovplyvňujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus, zabezpečia obrovskú zábavu na dlhé hodiny pre celú rodinu. Okrem toho podporujú aj rozvoj kreativity, fantázie a predstavivosti, tiež budujú sebavedomie a odvahu pri vystupovaní. Detské hudobné nástroje sú naozaj nadčasové, sú vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, pekná farba a realistické prevedenie vám zaručia, že detským nástrojom Janod neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka.
Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje Janod prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo.

vek:3-8 rokov
rozmery balenia: 52 x 41 x 7,5 cm
váha: 1,3 kg

Varianty produktu
Názov Dostupnosť Cena Vybrať
skladom 44.99 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Elica farebná drevená stavebnica
24,80 EUR
I Wood Turtles detská drevená vkladačka ...
21,99 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem