Moodin Ideas

Nákupom tohto produktu môžete k vášmu zákazníckemu účtu získať až
78
vernostných
bodov

Cherek´s plávacie kolieska pre staršie deti - červeno-zelené

5 / 5    hodnotenia (1)
Tlačiť

Plávacie kolieska, rukávniky, nemeckej značky Cherek, zabezpečia pre vaše deti pohodlie a bezpečnosť.

V porovnaní s detskými variantami (zelené a červené) - priemer ako zelené, šírka ako červené + väčší vnútorný otvor.
ROZMERY: max. do obvodu ruky 28cm (minimálne 17 - ale pre obvod do 20,5cm je lepšie pouziť kolieska pre deti). Sú určené pre deti od cca 12rokov, ale to je len orientačné.

Priemer otvoru: 9 cm
Priemer kolieska: 5.5 cm
Nosnosť: do 60 kg

Klasické trojuholníkové rukávniky majú nadnášací vačok až nad ramenom dieťatka. Zospodu ruka nie je nadnášaná. Deti nie sú dostatočne nadnášané, čo im prináša neistotu pri ich prvých plaveckých pohyboch.

Na rozdiel od klasických nafukovacích rukávnikov majú Cherek's kolieska kruhový tvar, pričom otvor na rameno je umiestnený priamo v strede kolieska. To zabezpečuje väčšiu nadnášaciu schopnosť koliesok.

NAVIAC kolieska Cherek's sú vyrábane z kvalitnej gumy. Vnútri koliesok sa nachádza pena v ochrannej fólii. Vďaka tejto výplni koliesko nadnáša aj ak nie je nafúkané. Penová výplň zabezpečuje neponorenie koliesok aj po prípadnom prerezaní - narazení na ostrí predmet!

Vek, váha či výška pri výbere variantu koliesok Cherek's nezohráva rolu! Vyberajte podľa pokročilosti dieťatka! Ak nemáte ešte skúsenosť s používaním koliesok Cherek's odporúčame Vám začať variantom pre začiatočníkov. Stredový otvor je u oboch rovnako veľký.

Balenie obsahuje 1 pár rukávkov.

NECHRÁNI PRED UTOPENÍM!

25.90 EUR
ks
Hodnotenia zákazníkov
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Cherek´s plávacie kolieska pre deti - ...
25,90 EUR
Dopravu nad 50 € máte u nás zadarmo
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem